SSI CCR Hypoxic Trimix
Najbliższy termin: 12.07.2024
Cena kursu: 8500 zł
SSI CCR Hypoxic Trimix
Opis kursu

Zostań nurkiem CCR Hypoxic Trimix z SSI!

Program SSI CCR Hypoxic Trimix zapewnia nurkom wiedzę i doświadczenie niezbędne do samodzielnego planowania i przeprowadzania dekompresyjnych nurkowań na trimix bez ograniczeń, przy maksymalnej głębokości 100 metrów, korzystając z rebreathera o obiegu zamkniętym i co najmniej trzech butli ratunkowych. Ten dogłębny program nurkowania na rebreatherze jest zarówno fizycznie, jak i mentalnie wymagający, posiada najwyższy poziom uznania w branży i odzwierciedla Twoje zaangażowanie i doświadczenie jako nurka.

Z naciskiem na bezpieczeństwo, które jest priorytetem w filozofii szkoleniowej SSI, ten program specyficzny dla poszczególnych jednostek dostarcza dogłębnych tematów teoretycznych, takich jak gęstość gazu, protokoły ratunkowe zespołu i procedury ekspedycyjne, które umożliwiają nurkowanie w sposób bezpieczny. Szkolenie jest dostępne na rebreatherach rEvo, SF2, AP Inspiration, Poseidon, Prism 2 lub JJ i wykorzystuje tylko trimix jako gaz oddechowy, aby zmniejszyć gęstość gazu.

Zostań nurkiem CCR Hypoxic Trimix i poszerz swoje umiejętności nurkowe już dziś! Ten program otworzy przed Tobą drzwi do niezwykłego świata głębokich i wymagających nurkowań na rebreatherze.

Cena 8400 pln brutto + gazy + absorbent

SSI CCR Hypoxic Trimix
Wymagania
SSI CCR Hypoxic Trimix
Przebieg kursu
SSI CCR Hypoxic Trimix
Gwarantujemy
SSI CCR Hypoxic Trimix
Po kursie
SSI CCR Hypoxic Trimix
Zapisz się na kurs

Zapisy przyjmujemy telefonicznie, mailowo lub poprzez formularz kontaktowy.