Kursy

Kursy nurkowe: Szczecin

Woda to Twój żywioł, a niezbadane głębiny jezior, mórz i oceanów rozpalają Twoją wyobraźnię? Zejdź tam, gdzie wzrok nie sięga – zapisz się na jeden z dostępnych w centrum Pro Divers kursów nurkowych przeznczonych dla Klientów już od 10. roku życia. Proponujemy szkolenia w czterech renomowanych federacjach: PADI, TDI, SSI oraz KDP/CMAS. Wśród nich znajdziesz m.in. popularny kurs Open Water Diver czy Night Diver. Dla spragnionych większych wrażeń polecamy natomiast szkolenia Ice Diver uprawniające do ekstremalnego nurkowania pod lodem czy Wreck Diver dla miłośników eksplorowania wraków. To wszystko czeka na Ciebie właśnie u nas.

Nauka nurkowania: kurs od podstaw

Z myślą o wszystkich osobach rozpoczynających przygodę z nurkowaniem przygotowaliśmy ofertę kursów obejmujących naukę nurkowania od podstaw. Nasi instruktorzy opowiedzą o sprzęcie, wyjaśnia podstawowe pojęcia, nauczą Cię zasad komunikacji pod wodą, opowiedzą, w jaki sposób zadbać o bezpieczeństwo swoje oraz innych uczestników nurkowania. To doskonała opcja także dla najmłodszych pływaków – już od 10. roku życia. Kurs może być pięknym prezentem, który jednocześnie da początek pasji na całe życie.

Kurs nurkowania: Szczecin. Różne rodzaje szkoleń pod okiem doświadczonych instruktorów

Doskonale wiemy, że raz odkryta pasja musi stale się rozwijać, aby dawała radość i satysfakcję. Dlatego tez nasze kursy nurkowania obejmują tak wiele propozycji. Od prostych, powszechnie zdobywanych uprawnień aż po jedne z najbardziej wymagających, np. CCR Hypoxic Trimix z SSI. Na naszej stronie znajdziesz dokładne opisy każdego ze szkoleń wraz z wymaganiami (do niektórych wymagane jest ukończenie 18 lat), a także przebiegiem zajęć. Opis obejmuje również podsumowanie, w którym zawarte są wszystkie najważniejsze informacje dotyczące tego, jakie uprawnienia zdobędziesz po pomyślnym ukończeniu kursu.

Chcesz kupić kurs na nurka? Zapraszamy do Pro Divers – nasza kadra z chęcią pomoże Ci dobrać nie tylko odpowiednie szkolenie, ale również zakupić odpowiedni sprzęt: kombinezon, maskę, płetwy, czy butlę. Z nami wyjedziesz na egzotyczne podwodne safari albo weźmiesz udział w innym wydarzeniu. Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników nurkowania do odwiedzenia naszego centrum i sklepu w Szczecinie przy ul. Pocztowej 39.

Kursy
Wszystkie kursy