Diver Propulsion Vehicle
Najbliższy termin: 06.07.2024
Cena kursu: 1200 zł
Diver Propulsion Vehicle
Opis kursu

Odkryj zupełnie nową perspektywę nurkowania dzięki kursowi Diver Propulsion Vehicle (DPV) w Pro Divers!

Jeśli nurkowanie z butlą przypomina spokojny spacer po parku, to nurkowanie z urządzeniem napędowym DPV to eksploracja okolicy na elektrycznym rowerze.

DPV, zwane również skuterami podwodnymi, umożliwiają Ci zobaczenie więcej, oszczędność powietrza oraz szybsze przemieszczanie się z miejsca na miejsce – z ogromnym uśmiechem na twarzy.

Na kursie Diver Propulsion Vehicle (DPV) nauczysz się obsługi i manewrowania tym zaawansowanym urządzeniem, które otworzy przed Tobą zupełnie nowe możliwości podczas nurkowania. Zanurz się w fascynującym świecie podwodnym, korzystając z pełni potencjału DPV. Przygotuj się na niesamowite przygody, eksplorując wodne krajobrazy w szybkim tempie i zwiększając swój zasięg.

Pro Divers to cenione centrum nurkowe, które oferuje kurs Diver Propulsion Vehicle (DPV) dla wszystkich entuzjastów nurkowania. Nasza wykwalifikowana kadra instruktorska zapewni Ci profesjonalne szkolenie, które pozwoli Ci cieszyć się pełną swobodą i radością z nurkowania z wykorzystaniem DPV. Dołącz do naszej społeczności nurków i doświadcz niesamowitych wrażeń, jakie niesie ze sobą nurkowanie z urządzeniem napędowym DPV.

Diver Propulsion Vehicle
Wymagania
Diver Propulsion Vehicle
Przebieg kursu
Diver Propulsion Vehicle
Gwarantujemy
Diver Propulsion Vehicle
Po kursie
Diver Propulsion Vehicle
Zapisz się na kurs

Zapisy przyjmujemy telefonicznie, mailowo lub poprzez formularz kontaktowy.