TDI Helitrox CCR
Najbliższy termin: 12.07.2024
Cena kursu: 6800 zł
TDI Helitrox CCR
Opis kursu

Kurs TDI Helitrox CCR Diver jest drugim stopniem certyfikacji dla nurków, którzy chcą korzystać z półzamkniętego obiegu powietrza (CCR) do nurkowania z mieszaninami gazowymi za pomocą środka rozcieńczającego Helitrox. Celem tego kursu jest szkolenie nurków w korzyściach, zagrożeniach i właściwych procedurach nurkowania z CCR oraz rozwinięcie podstawowych umiejętności nurkowania z CCR.

Podczas tego kursu zdobędziesz wiedzę i umiejętności niezbędne do bezpiecznego nurkowania z półzamkniętym obiegiem powietrza przy użyciu mieszanek gazowych. Będziesz uczyć się o korzyściach, jakie niesie za sobą nurkowanie z CCR, a także o potencjalnych zagrożeniach i właściwych procedurach postępowania. Instruktor TDI wprowadzi Cię w podstawowe umiejętności nurkowania z CCR, pozwalając na nurkowanie do maksymalnej głębokości 45 metrów / 150 stóp przy użyciu środka rozcieńczającego Helitrox, oraz stosowanie formalnej dekompresji z użyciem mieszanki powietrze/nitrox/hel.

Dołączając do tego kursu, będziesz mógł czerpać korzyści z zaawansowanej technologii CCR podczas swoich nurkowań. Będziesz mógł eksplorować głębsze obszary podwodnego świata, korzystając z odpowiednich mieszek gazowych. Kurs TDI Helitrox CCR Diver to Twój kolejny krok w nurkowaniu na zaawansowanym poziomie. Przygotuj się na fascynujące wyzwania i rozwijanie swoich umiejętności w nurkowaniu z półzamkniętym obiegiem powietrza.

Cena 6000 pln + gazy

TDI Helitrox CCR
Wymagania
TDI Helitrox CCR
Przebieg kursu
TDI Helitrox CCR
Gwarantujemy
TDI Helitrox CCR
Po kursie
TDI Helitrox CCR
Zapisz się na kurs

Zapisy przyjmujemy telefonicznie, mailowo lub poprzez formularz kontaktowy.