TEC 40 CCR Hollis Prism2 Diver
Najbliższy termin: 01.03.2024
Cena kursu: 5495 zł
TEC 40 CCR Hollis Prism2 Diver
Opis kursu

Rozpocznij swoją przygodę z nurkowaniem technicznym dzięki kursowi Tec 40 CCR w Pro Divers!
Kurs Tec 40 CCR to Twój pierwszy krok w dziedzinie nurkowania technicznego. Nauczysz się wszystkich szczegółów dotyczących właściwego przygotowania, sprawdzeń przed nurkowaniem, planowania nurkowań, zarządzania awariami i problemami oraz pracy zespołowej podczas nurkowań z użyciem CCR.

Przyszłość nurkowania technicznego na dużą głębokość należy do rebreatherów typu CCR (zamknięty obieg oddechu), a kurs Tec 40 CCR to miejsce, w którym wszystko się zaczyna. Jeśli interesujesz się nurkowaniem technicznym i chcesz nurkować z użyciem rebreathera, to kurs Tec 40 CCR jest Twoim wejściem do świata nurkowań technicznych. Pierwszy poziom szkolenia wprowadzi Cię w świat rebreatherów typu T CCR, które mogą być elektronicznymi CCR (eCCR) lub manualnymi CCR (mCCR). Podczas kursu skupisz się na rozwijaniu dyscypliny, jaką wymaga bycie nurkiem technicznym, jednocześnie ucząc się szczegółów dotyczących właściwego przygotowania, sprawdzeń przed nurkowaniem, planowania nurkowań, zarządzania awariami i problemami oraz pracy zespołowej podczas nurkowań z użyciem CCR.

Dołącz do Pro Divers i otwórz drzwi do fascynującego świata nurkowań technicznych. Poznaj nowe możliwości i zdobądź umiejętności niezbędne do nurkowania na większe głębokości. Nasi doświadczeni instruktorzy poprowadzą Cię przez ten pierwszy krok na drodze do technicznego nurkowania i zapewnią Ci solidne podstawy oraz niezbędną wiedzę.

TEC 40 CCR Hollis Prism2 Diver
Wymagania
TEC 40 CCR Hollis Prism2 Diver
Przebieg kursu
TEC 40 CCR Hollis Prism2 Diver
Gwarantujemy
TEC 40 CCR Hollis Prism2 Diver
Po kursie
TEC 40 CCR Hollis Prism2 Diver
Zapisz się na kurs

Zapisy przyjmujemy telefonicznie, mailowo lub poprzez formularz kontaktowy.