TEC Sidemount
Najbliższy termin: 11.07.2024
Cena kursu: 1250 zł
TEC Sidemount
Opis kursu

Rozpocznij swoją przygodę z nurkowaniem technicznym i odkryj zalety konfiguracji sidemount dzięki kursowi Tec Sidemount Diver w Pro Divers!

Jeśli zainteresowałeś się nurkowaniem technicznym, z pewnością zauważyłeś, że nurkowie techniczni zawsze noszą więcej niż jedną butlę. Sidemount to coraz popularniejszy sposób konfiguracji wielu butli do nurkowań technicznych. Dzięki kursowi Tec Sidemount Diver możesz wejść w świat nurkowań technicznych i zastosować zdobytą wiedzę również w innych kursach TecRec.

Kurs Tec Sidemount Diver pozwoli Ci na opanowanie technik nurkowania z wykorzystaniem konfiguracji sidemount, w której butle są przymocowane po bokach ciała. Poznasz zalety i specyfikę nurkowań z wykorzystaniem tej konfiguracji oraz nauczysz się odpowiednich technik zarządzania butlami i planowania nurkowań. Kurs ten umożliwi Ci także zdobycie umiejętności przenośnych, które będziesz mógł wykorzystać w innych kursach nurkowych, takich jak nurkowanie na głębokość czy nurkowanie z mieszankami oddechowymi.

Dołącz do Pro Divers i odkryj nowe możliwości nurkowania technicznego. Zyskaj pewność siebie, elastyczność i umiejętności potrzebne do eksploracji głębszych wód. Nasi doświadczeni instruktorzy poprowadzą Cię przez kurs Tec Sidemount Diver, dostosowując się do Twoich indywidualnych potrzeb i zapewniając Ci solidne fundamenty oraz praktyczną wiedzę.

TEC Sidemount
Wymagania
TEC Sidemount
Przebieg kursu
TEC Sidemount
Gwarantujemy
TEC Sidemount
Po kursie
TEC Sidemount
Zapisz się na kurs

Zapisy przyjmujemy telefonicznie, mailowo lub poprzez formularz kontaktowy.