Moi Drodzy

Mamy przyjemność zaprosić Was na kurs nurkowania dla początkujących. Jeśli zawsze marzyliście o odkrywaniu podwodnego świata i chcielibyście nauczyć się podstaw nurkowania, to jest doskonała okazja, by spełnić swoje marzenia.

Podczas naszego kursu nurkowania będziemy prowadzić Was przez wszystkie niezbędne etapy nauki nurkowania. Rozpoczniemy od teoretycznej części, gdzie nauczycie się podstawowych zasad bezpieczeństwa, jak poruszanie się pod wodą, zarządzanie sprzętem nurkowym oraz techniki oddychania.

Następnie przejdziemy do części praktycznej, gdzie będziemy mieć okazję odbyć kilka treningowych nurkowań, pod czujnym okiem naszych doświadczonych instruktorów. Zdobędziecie certyfikat nurkowania który będzie waszym dowodem na ukończenie kursu i umożliwi kontynuację dalszego rozwoju w dziedzinie nurkowania.

Nie potrzebujecie żadnego doświadczenia nurkowego, jedynym wymogiem jest odpowiednia kondycja fizyczna i umiejętność pływania. Wszystkie niezbędne sprzęty nurkowe zapewnimy. Kurs nurkowania będzie odbywać się w przystępnej dla Państwa lokalizacji, a terminy i godziny zajęć będą dostosowane do Waszych preferencji.

Jeśli chcielibyście zarezerwować swoje miejsce na kursie lub otrzymać dodatkowe informacje, prosimy o kontakt e-mail lub telefoniczny, albo przez formularz pod interesującym was kursem

Serdecznie zapraszamy do odkrywania fascynującego świata nurkowania!