PRISM 2
Rodzina rebreatherów „PRISM” posiada długą i barwną historię i jest uważana za jedną z podwalin współczesnego, sportowego rebreathera sterowanego elektronicznie. Prism 2, podobnie jak jego poprzednik Prism „Topaz”, jest elektronicznie sterowanym rebreatherem o obiegu zamkniętym, z przeciwpłucami plecowymi lub rozdzielonymi przeciwpłucami montowanymi z przodu. Wyposażony jest w radialny scrubber, który umożliwia dłuższy czas użytkowania i zmniejsza opory oddechowe. Wszystkie układy doprowadzania gazu do rebreathera PRISM 2, są wyposażone zarówno w funkcje automatyczne, jak i ręczne.

Prism 2 to w pełni zamknięty CCR Rebreather, idealny do nurkowania w wodach otwartych, jaskiniach lub wrakach. Może być sterowany elektronicznie lub ręcznie, co oznacza, że sam wybierasz sposób utrzymania PPO2 w pętli. Możesz wybrać wersje z przednimi lub tylnymi przeciwpłucami. W połączeniu z zamontowanym z tyłu radialnym scrubberem PRISM 2 zapewnia łatwe oddychanie przy niskim wysiłku oporowym i niskim obciążeniu hydrostatycznym. PRISM 2 został również przetestowany przez ANSTI przy 100 M i ma najniższy WOB spośród wszystkich rebreatherów CCR na rynku.

Kompletny zestaw gotowy do nurkowania po wyjęciu z pudełka zawiera elektroniczne sterowanie, wyświetlacz HUD z zespoloną płytą tylną, dwoma butlami 3L z zaworami oraz skrzydłem.